Çağ Pack İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Çağ Pack
  •   Düzenleme önerin
  • Tuzla / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  161

Çağ Pack

Türkiye’de ambalaj sektöründe 2003 yılında bir ilke imza atarak anti-korozif katlanabilir kontrplak ambalaj sandığı üretmekte olan fabrikamız organize sanayi kuruluşu olarak profosyonel ekibi ile konusunda ilkleri başarmaya devam etmektedir Her sene hizmet anlayışını geliştiren firmamız konusunda Türkiye’de bir çok lider sanayi kuruluşunun paketlemede çözüm ortağıdır. Katlanabilir sanayi ambalaj sandıklarının yanı sıra ambalajı destekleyen malzemelerin de tedariğine başlayarak paketleme hizmetleri ile ihtiyaç duyulan tüm sanayi ambalaj malzemelerinin tedarikini yapmaya başlamıştır. Asıl konumuz olan katlanabilir kontrplak ambalajlarının yanı sıra diğer sanayi ambalaj malzemelerinin bayilikleri, kontrplak ve ahşap hammadde temini, deniz aşırı paketleme hizmeti, ev gereçleri, özel sektör ve kurumlara depolama paketleme hizmeti, yurt içi yurt dışı lojistik desteği saglayan firmamız Türkiye"deki sektör liderliğinin yanı sıra konusunda Dünyada sayılı üreticiler arasındadır. İç piyasanın yanısıra Avrupa birliği ve Ortadoğuya ihracat yapmaktadır.Daima yüksek kaliteyi ve ürün sonrası hizmet anlayışını hedefleyen firmamız Dünya markası olabilme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Çağ PackYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.