Çamlıca Nakliyat Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Çamlıca Nakliyat Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Üsküdar / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  177

Çamlıca Nakliyat Evden Eve Nakliyat

Çamlıca Nakliyat, evden eve nakliyat ve taşımacılık için kurulmuş olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile sehir içi - şehir dışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerini almıştır. Şirket olarak bu hizmet kolunda şoförlerimiz de dahil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır. Günümüzde firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olarak üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.