Canlar Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Canlar Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Kadıköy / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  85

Canlar Nakliyat

Canlar Nakliyat 1997 yılında İstanbul' da ve çevre illerde aktif olarak taşımacılık yapmaktadır. Gelişmiş teknolojiye ayak uydurarak filomuzu ve elamanlarımıza gereken araç gereçleri yeniledik. Evden eve taşıma sektöründe oldukca iddalıyız. Siz taşınma esnasında çayınızı yudumlarken biz sizin eşyalarınızı hiç bir zarar vermemek için paketleyip aracımıza yerleştirip bağlıyoruz. Yol boyunca eşyalarınıza zarar gelmemesi için iplerle bağlıyor ve içeride bir kişi bulunduruyoruz. İşimiz eşyaları araca yükleyip gideceği yere ulaştırınca işi başımızdan salmıyor, paketlerinden veya ambalajlarından çıkarılıp sizin istediğiniz yere uygun bir biçimde yerleştiriyoruz. Siz eşyalarınızın yerini beğenmediğiniz takdirde evde genel bir eşya düzenlemesi yapılmaktadır. Peki neden bu kadar iddalıyız. Çünkü 19 yılın bize verdiği tecrübe ve yetenekli elemanlarımıza çok güveniyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmeden eski evinizden eşyalarınızı demonte edip yeni evinize ulaştırıyoruz. Yeni evinizde, demonte ettiğimiz eşyalarınızı tekrardan monte edip yerleştiriyoruz. Evden eve taşımacılıkta lider firmalardan biriyiz. Çok değerli, nadir veya manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı özel paketle paketliyoruz. Ödeme konusunda hiç bir tereddütünüz olmasın her türlü ödeme şekliyle ödeyebilirsiniz. Eviniz taşınırken sizin içiniz rahat olsun.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Canlar NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.