Cml Cargo İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Cml Cargo
  •   Düzenleme önerin
  • Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  66

Cml Cargo

ŞİRKETİMİZ, ULUSLARARASI NAKLİYE, LOJİSTİK VE KARGO HİZMETLERİNİ, İSTANBUL MERKEZ İLE İNGİLTERE LONDRA MERKEZ ROTASI ÜZERİNDE HER ÜLKEYE HIZ, GÜVEN VE YÜKSEK KALİTE PRENSİPLERİYLE 10 YILA YAKLAŞAN DENEYİMLE SUNAR. ÜLKEMİZDE SERVİS ARACIMIZIN ULAŞAMADIĞI İL, İLÇE VE KASABALARA İŞ PARTNERİMİZ UPS KARGO İLE ULAŞIR, ALIM VE DAĞITIM HİZMETLERİNİ HIZLI VE SİGORTALI OLMAK ÜZERE VERİRİZ. SİZLERE SADECE EV VE OFİS EŞYALARINIZ İÇİN DEĞİL HER TÜRLÜ EV VE İŞYERİ EKİPMANLARINIZI, MOBİLYA VE DEKORASYON MALZEMENİZİ, TİCARİ VE KİŞİSEL EŞYALARINIZI; KAPIDAN KAPIYA NAKLİYE, PAKETLEME VE GÜMRÜK HİZMETİ DAHİL ANLAŞMAMIZA DAİMA SADIK KALIRIZ. EŞYANIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN GEREKTİĞİNDE AHŞAP SANDIK İLE TAŞIRIZ. ŞEHİRİÇİ PARSİYEL NAKLİYE YURTİÇİ PARSİYEL NAKLİYE YURTİÇİ KARGO HİZMETİ ( 30 kg/desi ücreti 60 tl + kdv dir ) İLE SİZLERİ MUTLU ETMEK İÇİN HİZMET VERMEYE HAZIRIZ. YURTİÇİ


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Cml CargoYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.