Dayıbey Evden Eve Nakliyat Balıkesir Evden Eve Nakliyat


  • Dayıbey Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Edremit / Balıkesir / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  102

Dayıbey Evden Eve Nakliyat

2013 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız, kısa sürede evden eve taşımacılık sektöründe en iyi hizmet konusunda birinci sıraya yükselmiştir... Profesyonel kadromuz, son sistem evden eve süspansiyonlu araçlarımızla eşyanızı sıfır hasarla taşımaktayız.... K3 yetki belgemiz bulunmaktadır. Bu sayede sadece şehir içi değil Türkiye nin her yerine nakliye hizmeti yapabilmekteyiz... Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler... Saygılarımızla...


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Dayıbey Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.