Demirhan Evden Eve Taşımacılık İzmir Evden Eve Nakliyat


  • Demirhan Evden Eve Taşımacılık
  •   Düzenleme önerin
  • Buca / İzmir / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  480

Demirhan Evden Eve Taşımacılık

EV OFİS EŞYALARINIZI UYGUN FİYATLARLA TECRÜBELİ PERSONELLERİMİZLE BALKON VE PENCELERDEN KURULAN ASANSÖRLERLE BİZ TAŞIYORUZ. . hizmetlerimiz. .MOBİLYA KISMINI SÖKÜP GİTTİĞİ YERDE MONTAJ YAPIYORUZ..ÇANAK ANTEN ŞOHBEN AVİZE SÖKÜYORUZ MONTAJ YAPMIYORUZ.. MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ 7/24 HİZMET VERMEKTEDİR. Büyük ve ort boy araçlarımizla hizmetinizdeyiz Önemli Not :firmamızda k.3 yetki belgesi mevcuttur


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.