Denge Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Denge Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Bağcılar / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  41

Denge Nakliyat

1-) BİYOGRAFİ Denge Nakliyat İstanbul’un Bağcılar ilçesinde 2004 yılında faaliyete başlamış.Türkiyenin en başarılı nakliyat firmaları arasında yerini almıştır.Denge Nakliyat kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli elemanları ile müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Firmamız nakliyat sektörünün her alanında sigortalı olarak hizmet sunmaktadır.Bünyesinde bulundurduğu geniş ve yaygın son model araç filosu ve uzman elemanları ile modern evden eve nakliyat anlayışı sektörüne yeni bir bakış açışı kazandırmıştır ve kazandırmaya devam edecektir. Firmamız faaliyet türleri olarak evden eve nakliyat,şehir içi nakliyat,şehirler arası nakliyat,askılı ve kolili taşımacılığı gibi bir çok türde nakliyat firmaları arasında en önde gelmektedir. Biyografi 2009 yılında açılan çorlu şubemiz ile firmamız Trakya’dan Anadolu’nun en ücra köşesine kadar modern nakliyat anlayışını taşımıştır. 2-)HAKKIMIZDA Denge Nakliyat, olarak temel ilkelerimiz; * Müşteri memnuniyeti * Sürekli yenilik * Kusursuz nakliyat * Uygun fiyat politikası * Müşteri kazanma 3-)MİSYONUMUZ Denge Nakliyat olarak hakkımızda hızla gelişen ve değişen nakliyat sektörüne öncülük etmek ve en çok aranan müşteri odaklı nakliyat firması olmaktır. Değişen nakliyat sektörüne yön vermek Ekonomik ve kaliteli taşımacılık Nitelikli ve uzman eleman kadrosu Güvenli ve hasarsız taşımacılığın tek adresi Evden eve nakliyat sektörünün değişmezi Yılların birikimi ve tamamen uzman kadro ile kusursuz hizmet anlayışı sizlerle tanışmak ve birlikte iş yapmak en büyük memnuniyetimiz olacaktır.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Denge NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.