Devran Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Devran Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Ümraniye / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  92

Devran Nakliyat

Devran nakliyat 18 yıl önce Mehmet Halis Kaya yönetimde İstanbul da kurulmuş şehir içi ve şehirlerarası ev, ofis, fabrika, depo vb. taşıma işlerini gerçekleştiren bir firmadır. Genellikle İstanbul da faaliyetlerini sürdüren Devran Nakliyat siz ve sevdikleriniz için 7/24 hizmet sunmaktadır. Devran Nakliyat T.C. Ulastirma Bakanligi K1 K2 K3 Belgesi ve nakliyat adına tüm yetki belgelerine sahip olup yenilenen teknolojiyi takip ederek sektöründe liderlik eden çalışanlarına motive veren ve mükemmellikle katma değer yaratan seçkin bir nakliyat şirketidir. Devran nakliyat kurulduğu günden beri teknolojiye ayak uydurarak sürekli genişlemeyi ilke edinip geniş araç filosuna sahip bir nakliyat şirketidir.Biz eşyalarınızın değerini biliyor tecrübeli çalışanlarımız ve uzman kadromuz eşliğinde yorulmanıza gerek kalmadan büyük özen ve titizlikle taşımayı amaçlıyoruz. HİZMETLERİMİZ Şehirler Arası Nakliyat Şehir içi evden eve nakliyat Sigortalı evden eve nakliyat Ambalajlama Evden eve nakliyat Askılı taşımacılık Ofis taşımacılığı Parsiyel Taşımacılıgı Araç Kiralama


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Devran NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.