Dgs Taşımacılık Ağrı Evden Eve Nakliyat


  • Dgs Taşımacılık
  •   Düzenleme önerin
  • Merkez / Ağrı / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  150

Dgs Taşımacılık

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLMAKLA BİRLİKTE ALINAN İŞLER YÜKLENDİĞİ YERDEN GİTTİĞİ YERE KADAR DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE TAŞINMAKTADIR.ARAÇ FİLOMUZ AÇIK VE KAPALI KASA ŞEKLİNDE ÜST YAPIYA SAHİPTİR. TAŞIMA İŞLERİMİZDE KESİNLİKLE EŞYANIN AZLIĞI VE ÇOKLUĞU AYIRT EDİLMEKSİZİN UYGUN FİYATLARLA SİGORTALI TAŞIMACILIK YAPMAKTAYIZ.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Dgs TaşımacılıkYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.