Doğan Nakliye İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Doğan Nakliye
  •   Düzenleme önerin
  • Esenyurt / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  137

Doğan Nakliye

DİKKAT: 05353646982 NUMARALI TLFNU ARAYINIZ!!!!!!!! NOT: büyük araç ta bulunmakta ve hertürlü taşımacılık yapılır........ Terminal gereksinimi genellikle azdır. Tüm üretim ve tüketim merkezlerini birbirine bağlamada yani kapıdan kapıya taşımacılıkta en elverişli yoldur. Uygun coğrafik koşullar altında ulaşım ağı neredeyse sınırsızdır. Hızlı servis olanağı sağlar. 7 gün 24 saat yükleme-boşaltma-sefer yapabilme ve yükleme boşaltma işlemlerinde kolaylık sağlar. Araç planlama ve bulma kolaylığı, sık sefer yapabilme özelliğine sahiptir Göreceli olarak düşük elleçleme maliyeti ve hasar riski Kısa mesafede daha verimli ve ekonomiktir Çok farklı hacimlerde taşımacılık yapabilme Taşıma aracının büyük ölçüde göndericinin / taşıyıcının kontrolünde olması


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Doğan NakliyeYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.