Doğan Pınarbaşı Karabük Evden Eve Nakliyat


  • Doğan Pınarbaşı
  •   Düzenleme önerin
  • Merkez / Karabük / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  65

Doğan Pınarbaşı

TUTKUN EVDEN EVE SEHİR İÇİ SEHİR DIŞI NAKLİYAT KAPALI BATTANİYELİ ARACLARIMIZ UZMAN İŞÇİ KADROLARIMIZ MOBİLYACI LARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ TEL:0370 415 1484 GSM:0541 415 1484 GSM:0541 415 1485 GSM:0533 355 8058 ADRES:BAYIR MH. FEVZİ ÇAKMAK CD. NO:19-20 ŞUBE: YEŞİL MAH.ÜST GEÇİT ALTI. KARABÜK/MERKEZ


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Doğan PınarbaşıYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.