Doganyurt Naklıyat ve Depolama İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Doganyurt Naklıyat ve Depolama
  •   Düzenleme önerin
  • Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  228

Doganyurt Naklıyat ve Depolama

1990 yılından bugüne hizmet verdiğimiz depolama,taşımacılık,lojistik ,evden eve nakliyat sektöründe itinalı ve özenli çalışma yöntemimizle müşterilerimizin beğenisini kazanıyor ve her geçen gün müşteri pörtföyümüzü genişletiyoruz. Evden eve nakliyat emek ister, özveri ister. Biz bu işe gönülden talibiz. Beraber çalışmak dileğiyle. Avrupa standartlarında kaliteli ve çağdaş hizmet anlayışıyla ilerleyen bir firmayız Müşterilerilerimizin memnuniyeti bizim için ön plandadır. » Müşterilerimizin hak ve hukukuna saygılıyız.» Profesyonel kadromuzla hizmet kalitemizi arttırıyoruz.» Devamlı gelişen teknolojiyi takip ediyoruz.“Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.”


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.