Huzur Evden Eve Nakliyat İzmir Evden Eve Nakliyat


  • Huzur Evden Eve Nakliyat
  •   0232 372 60 40
  • Karşıyaka / İzmir / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  103

Huzur Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat 2002 tarihinde İzmir Karşıyaka da kurulmuştur. Kuruluşumuzdan Bu Yana İzmir evden eve nakliyatta her Zaman tek bir ilke doğrultusunda hareket ettik Biz sadece Nakliyat değil Sizlerin Güvenini Taşıyoruz. Bu Amaç doğrultusunda Size en iyi Hizmeti vermek adına En Kaliteli ambalaj malzemeleri ile Konforlu araçlarla portatif ve hidrolik asansörle Güvenilir ve Anlayışlı Elemanlarımızla Size en iyi Hizmeti vermeye Çalışıyoruz. Bu ilklerimizden Hiç Şaşmadık ve Her zaman Kendimizi Daha da Geliştirmeye Çalıştık. Biz Sadece Para adına Hizmet vermiyoruz En iyi Hizmetle Her zaman Doğru ve Seçilen Adres Olmaya çalışıyoruz. Bu Doğrulta da Fazla Müşteri Değil Bize İnanan Ve güvenen Müşterilerimizi Kazanmaya Çalıştık. Türkiye’nin Her yerine Nakliyatlarımız Olup En Güvenilir ve Hızlı Zamanda Yerine Ulaştırıyoruz. Araçlarımız kapalı çelik kasalıdır, içleri mobilya döşemelidir, araçlarda elbise dolapları ve asansör mevcuttur. Taşımada Yaşanacak her türlü aksaklıklar Fiba Sigorta Güvencesinde olup Oluşacak Olan zararlarınız Karşılanmaktadır. Biz Müşterilerimize en iyi Hizmeti sunmak adına her zaman çalışıyoruz. Bizim İçin Her müşteri Bir servettir. Bu durumda Sizlerin Adına Oluşacak her tülü Sorulara Ve şüphelere Yer vermemek için Olduğunca Kendimizi en iyi Şekilde Geliştiriyor ve Daima ileriye Yönelik Çalışıyoruz.


İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat 2002 yılında kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi adı altında kurulmuştur. Evden Eve Nakliyat alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen nakliyat hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapmaya hazırdır.


Tüm Türkiye il sınırları genelinde evden eve nakliye, parsiyel eşya taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ev ofis eşya depolama ve bunun gibi pek çok hizmet içerisinde İzmir Huzur Nakliyat profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını kusursuz olarak taşıyabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Huzur Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.