İstanbul Reform Nakliyat


  • İstanbul Reform Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  201

İstanbul Reform Nakliyat

Daha önce hiç evinizi taşımadınız ve sürecin nasıl olduğunu bilmiyor musunuz? Daha önce defalarca taşındım fakat her seferinde hüsrana uğradım mı diyorsunuz? En uygun fiyat ve kaliteli hizmeti nasıl elde edebilirim mi diyorsunuz? İşte bu tür soruların cevabını verebilmek için 1995 yılından itibaren var olan İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama firması olarak en iyi hizmet ve en kaliteli taşımacılık ilkesi ile siz değerli müşterilerimize çözüm üretiyoruz. Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, asansörlü taşımacılık ve daha bir çok konuda hizmet veren firmamız her geçen gün değerine değer katarak çıktığı bu yolda hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Bu süreçte biliyoruz ki en büyük destekçimiz, arkamızda duran ve bizlere güvenen müşterilerimizdir. Eğer siz de İstanbul Reform Nakliyat"ın ayrıcalıklı ev taşıma avantajlarından yararlamak istiyorsanız hemen ücretsiz teklif alabilir ve geç kalmadan hak ettiğiniz hizmet kalitesine kavuşabilirsiniz. Bizlere 7 gün 24 saat iletişim numaralarımız veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Artık kabus gibi geçen ev taşıma günlerine son! İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama firması olarak ilkemiz "Hizmette yenilik", amacımız arkamızda hizmetimiz karşında güler yüzlü müşteriler bırakmaktır. Bu yolda bizimle yürüdüğünüz ve bizlere güvendiğiniz için İstanbul Reform ailesi olarak sizlere sonsuz teşekkür ederiz. Bu gurur hepimizin!


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: İstanbul Reform NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.