İstanbul Nakliyat Merkezi


  • İstanbul Nakliyat Merkezi
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  190

İstanbul Nakliyat Merkezi

İstanbul evden eve nakliyat merkezi en uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz. 750 Tl den başlayan fiyatlar..!! ile uzman personel garantili taşıma mobilya beyaz eşya söküm kurulum dahil fiyatlara taşınmak mümkün..! siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatı ve en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir yada WhatsApp'tan eşya resimlerini göndererek çok uygun fiyatlar alabilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: İstanbul Nakliyat MerkeziYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.