İstanbul Akdeniz Ekpres


  • İstanbul Akdeniz Ekpres
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  16

İstanbul Akdeniz Ekpres

Akdeniz Ekspres kurumsal yapısı, bölgesel ve iller arası taşıma faaliyet alanında faydanıza sunduğu 3 tane ortanca hacimli ve 8 tane 10 lastikli nakliye kamyonu, şehir içi asansörlü ev eşyası transferi hizmetlerinde kullandığı 2 ayrı mobil asansör kamyonu, eşya muhafaza işlemleri için 1500 metrekare kapalı alanı mevcut olan, güvenlikli antreposu ile ayrıca nakli yapılacak her farklı malzeme ve eşyaya uygun belirlenmiş paketleme malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Ayrıca firmamızın, müşterilerinin taşınma istemlerine kapsamlı cevap verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel branşlarında eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosu bulunmaktadır. “İdeal Verimlilik” sloganı ile, müşterilerine bir söz veren işletmemiz, onların ihtiyaçlarının uygun koşullarda, nitelikli, emniyetli bir şekilde ve doğru zamanda temin edilmesini reel tutumu olarak kabul etmektedir. Firmamız, “Akdeniz Ekspres Evden Eve” isminin tescilli markasının sahibidir. Taklitlerimizden sakınınız. Akdeniz Ekspres, kaliteli hizmet sunar. Akdeniz Ekspres Nakliyat firmamız nakliyat alanında bireysel ve kurumsal taşımalar gerçekleştirmektedir. Firmamız Akdeniz Ekspres olarak almamız gereken tüm belgeleri almış, MARKA TESCİL BELGELİ bir firmadır.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: İstanbul Akdeniz EkpresYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.