İlhan Nakliyat


  102

İlhan Nakliyat

BAYRAMPAŞA İSMETPAŞADA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ GENİŞ ARAÇ YELPAZESİ İLE SİZDEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN BİREYSEL YÜKLERİNİ 2 TONLUK KAMYONET, 5 TONLUK KAMYON VE MUADİLLERİ İLE EV, OFİS, TİCARİ YÜK NAKLİ, BANKA-MAĞZA, EŞYA NAKLİYATI İLE İLGİLENMEKTEDİR. TARAFIMIZA TESLİM ETMİŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİNİZ FİRMAMIZ GARANTİSİ ALTINDA OLUP ŞEHİRİÇİ, ŞEHİRLER ARASI İSTEDİĞİNİZ ADRESE EN HIZLI VE UYGUN FİYATA TESLİM EDİLMEKTEDİR. KURUMSAL İŞLER İÇİN FİYAT TEKLİFİ VERİLİR.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: İlhan NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.