Irmak Nakliyat


  32

Irmak Nakliyat

Ankara geneli tüm bölgelerde evden eve nakliyat hizmeti veren nakliye firmamız, Çankaya bölgesinde de profesyonel evden eve taşımacılık hizmetleri vermektedir. Uzman kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz ev taşıma ve ofis taşıma çalışmalarımızdan Çankaya bölgesinde de yararlanabilirsiniz. Çankaya evden eve nakliyat firmamızın öncelikli prensipleri arasında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu amaca yönelik çalışmalar yapan evden eve nakliye firmamız, her zaman çağımızın gerektirdiği nakliye uygulamalarını bünyesinde barındırmaktadır. Hizmet kalitemizi artıran bir unsur olarak Çankaya ilçesinde de asansörlü evden eve nakliyat uygulamamızdan yararlanmanız, taşınma işlerinizin daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Evden eve nakliyat çalışmamız için evinize geldiğimizde, taşınma işlemlerine başlamadan önce tüm eşyalarınız en iyi şekilde ambalajlanarak emniyetli ve sorunsuz bir nakliyenin ilk adımları atılır. Türüne göre sınıflandırılmış eşyalarınız nakliyat araçlarımıza özenle yerleştirilir ve kamyon kasası içinde de emniyetli bir yolculuk için gereken tüm önlemleri alınır. Çankaya evden eve nakliye fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için nakliye firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Nakliyat firması olarak günün her saati hizmet vermekteyiz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Irmak NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.