Hazar Nakliyat


  33

Hazar Nakliyat

22 Yıllık tecrübesiyle Ankara'nın Köklü evden eve taşıma firmaları'ndan olan HAZAR NAKLİYAT * ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK * AMBALAJLAMA * ÜCRETSİZ EKSPERTİZ İŞLEMİ * ŞEHİRLERARASI VE ŞEHİRİÇİ TAŞIMACILIK * HIZLI VE SİGORTALI 7/24 HİZMETİNİZDEDİR. Uzman personeli,modern ekipmanları ile yerinde montaj ve demontaj hizmeti verebilen,her biri 10'000 lerce km yol tecrübesine sahip uzun mesafe şoförleri,81 ilin navigasyon sistemine sahip araçları,14. Kat'a kadar asansörlü taşıma hizmetlerine sahiptir. Firmamız Ulaştırma Bakanlığı Şehiriçi ve Şehirlerası taşımacılık K3 belgesine sahiptir. BAZI REFERANSLARIMIZ Gazi Üniversitesi Hacettepe Üniversitesi Bilkent Senfoni Orkestrası Hacettepe Senfoni Orkestrası Ankara Müzik Festivali Ziraat Bankası Garanti Bankası MSB Lojmanları Cumhurbaşkanlığı Kültür Bakanlığı


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Hazar NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.