Haylazoğlu Nakliyat


  • Haylazoğlu Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  115

Haylazoğlu Nakliyat

İstanbul Çamlıca Ferah mahallesinde yaklaşık 10 yıldır hizmet vermekteyiz. İsteğe bağlı olarak; yük ve eşyanın durumuna göre hamal da getirebiliyoruz. 2 adet aracımız mevcuttur. Araçlarımızdan biri; *Mitsubishi Fe635 *1999 model *Kapalı kasa *Seyyar tenteli (üstü açılıp kapanabilir) *kasa hacmi standartlardan büyüktür, tente yeni yapılmıştır. Diğer aracımız; *Kia Bongo *2005 model *Kapalı kasa *Tenteli *Standartlardan büyük kasa Yük ve Eşyalarınız şehir içi ve şehirler arası itina ile taşınır. *Araçlarımız Fatih Sultan Mehmet köprüsünden geçmektedir.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Haylazoğlu NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.