Hansoy Evden Eve Nakliyat


  • Hansoy Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  61

Hansoy Evden Eve Nakliyat

Günümüz nakliyat koşullarında kurumsal nakliyat önemi daha da artmakta olup, HANSOY EVDEN EVE NAKLİYAT olarak nakliyat ve taşımacılığı bir terim olarak kullanmaktan çok, uygulayan bir firma hüviyeti ile tüm teknolojik alt yapımız, zengin araç filomuzla, siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ücretsiz EKSPERTİZ hizmeti eşyanızın daha güvenli ve iyi bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle firmanın eksperi tarafından incelenmesi yerinde olur.Eşyaların boyutları, eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı, kullanılacak özel ambalaj malzemesi, kullanılacak eleman sayısı, eşyaların alınacağı ve taşınacağı katlar belirlenir, buna göre size bir fiyat teklifi sunulur.Bu servis için firmamız hiçbir ücret almamakta olup tamamen ücretsizdir. Gelecekteki en büyük amacımız EVDEN EVE NAKLİYAT ve TAŞIMACILIK sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamaktır.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Hansoy Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.