Hacıoğlu Taşımacılık


  • Hacıoğlu Taşımacılık
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  199

Hacıoğlu Taşımacılık

Firmamiz şehirler arası nakliyat şirketleri arasında da yer almaktadır ve tüm şehirler arası nakliye işlemleriniz tarafımızdan profesyonel deneyim ve doğru planlama ile üstlenmektedir. Sekörde deneyimli eğitimli ekibimiz çözüm odaklı çalışmakta ve nakliyeye dair tüm sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için hazırda beklemektedirler. Hacıoğlu Nakliyat olarak nakliyeye dair olan bütün ihyitaçlarınıza dair hizmetlerimiz profesyonelce ilerletilmektedir. Bilindiği üzre şehirler arası nakliyeler teknik durumlar ve hummalı çalışmalar dahilinde yapılan taşımalardır. Bu neden ile şehirler arası nakliye firmasının seçimi sürecinde aceleci davranmamanızı ve sektördeki profesyonel çalışmaları ile bilinen firmalara başvurmanızı öneririz. Şehirler arası nakliyat fiyatları belli başlı noktalara göre değişkenlik gösterebilmektir. Fiyat alabilmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Nakliye ihtiyacınıza gore fiyat aldıktan sonra sürecimiz talebiniz üzerine başlatılır. Bu süreç içerisinde öncelikle evinizin incelemesi yapılır ve sizlere uygun araç ve personel ekibi sağlanır bu işlem sonrası evinizin nakli için eşyalarınızın değerince sigorta yapılır ve hizmetiniz de riziko ve hasar olayları için önlem alınır. Gerekli uygunlukta personel sayısı ve özellikleri ile aracımız da eşyanıza uygun ölçülerde hijyenik materyal ve paketleme malzemeleri tahsis edilir. Gerekli departmanlarımız yönlendirme, çalıştırma adına yetkililerimiz iş sonuna kadar an ve an yanınızda olurlar. Elektrikçi, marangoz, tesisatçı, paketleyiciler ve taşıyıcılar işlemlere başlayarak tüm eşyalarınız modüler hale getirilerek şehirlerarası eşya taşıma işlemine hazır hale getirilirler. Bu aşamadan sonra araç sevk edilecek rotaya yönlendirilir ve belirlenen saat dilimde eşyanız belirttiğiniz adrese gönderilir. İlk aşamada ve yapılan planlamada olduğu gibi eşyalarınız sizin dilediğiniz ve planladığınız şekilde yerleştirilir ve sizlere teslim edilir. Böylece hacıoğlu Nakliyat ile olan nak


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Hacıoğlu TaşımacılıkYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.