Gunaydın Nakliyat


  • Gunaydın Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  200

Gunaydın Nakliyat

GÜNAYDIN NAKLİYAT'I TANIYALIM? Günaydın Evden Eve Nakliyat firması 1988 yılında Adem Günaydın tarafından İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır. Güvenli ve hızlı taşımacılık ilkesi ile yola koyulan Günaydın Evden Eve Nakliyat ailesi sektöre başladığı ilk yıllardan itibaren Nakliye sektöründe öncü firma olmayı amaçlamış, bu ilke doğrultusunda Asım Günaydın öncülüğünde kısa sürede Evden Eve Taşımacılık sektöründe yeni bir çığır açmıştır. 1994 yılında şehirler arası nakliye hizmetine de başlayan Günaydın Evden Eve Nakliyat ailesi, 2003 yılında Türkiye Nakliyeciler Derneği’nden Hizmet Başarı ödülünü alan ilk Nakliye firması olmuştur. Günümüzde Sinan Günaydın tarafından yönetilen, geniş kadrosu ve 18 araçlık filosu ile İstanbul’un öncü nakliye firması olma başarısı göstermiştir.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Gunaydın NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.