Gerzeliler Evden Eve Nakliyat


  • Gerzeliler Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  75

Gerzeliler Evden Eve Nakliyat

Firmamız 2009 yılından bu yana İstanbul/Kadıköy-Acibadem mahallesinde hizmet vermektedir.Türkiye genelinde şehir içi ve şehirler arası komple veya parsiyel taşımalarınızda güler yüzlü ekibimizle verdiğimiz sözün arkasında durarak siz değerli musterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayiz. Firmamız gelişen teknolojiyi takip ederek sektörün ihtiyaclarina uygun araç ve personelimiz daima yenilikleri yakından takip ederek sektör için gerekli ekip ve ekipmanları siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda temin etmektedir. Not: Profilimizde görmüş olduğunuz "Gerzeliler Nakliyat" logosu olmayan araçlar firmamiza ait degildir.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.