Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat


  • Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  186

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en hızlı gelişmekte olan semtlerinden olan Gaziosmanpaşa ve çevresinden tüm Türkiye’ye hizmette bulunmaktayız. Firmamız 2005 yılından bu yana profesyonel bir şekilde Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Ücretsiz expertiz hizmetimiz ile eşyaları yerinde görerek daha garantili bir taşıma sunmaktayız. Güler yüzlü ekip kadromuz ve her bütçeye uygun fiyat garantimiz ile sizleri memnun etmek ilk hedeflerimizdendir. Kalınlığı en üst seviyede olan kırmızı naylon patpatlarımız ile eşyalarınız en iyi şekilde ambalajlanacaktır. Sürekli değişmekte ve gelişmekte olan mobilya sektörüne, ambalajlama hizmetimiz ile taşınma esnasında oluşabilecek çizikleri en aza indirmekteyiz. Marangozumuz ile mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızın montaj işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.