Güven Nakliyat


  105

Güven Nakliyat

Firmamız 2012 yılından beri İstanbul Maltepe"de hizmet vermektedir. gerek 2. el eşya alım satımı gerekse şehir içi-dışı nakliyat alanlarında hizmet veriyoruz. Evden eve ve ofis taşımacılığında güvenli ve özenli işortakları istiyorsanız bizi aramalısınız. Ayrıca evinizde veya işyerinizde fazla yer kaplayan ya da geçici bir süre emanet etmek istediğiniz eşyalarınızı uzun-kısa süreli olarak güvenle depoluyoruz.., BİZDEN FİYAT TEKLİFİ ALMADAN NAKLİYAT VE DEPOLAMA YAPMAYINIZ!!


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Güven NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.