Gürçay Nakliyat


  • Gürçay Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  115

Gürçay Nakliyat

GÜRÇAY NAKLİYAT OTOMOTİV İSTANBUL GÜRÇAY NAKLİYAT 2005 Yılından buyana şehir içi şehirler arası hizmet vermektedir HEDEF kıymetli eşyalarınızı en az sizin kadar ve fazlası ile itinalı güvenilir ambalajlarla evinizden ofisinizden alınıp arzu edilen yere güzeven içerisinde teslim etmektir. adresimiz ist.beşiktaş/leventte olup şehir içi şehirler arası tüm il ve ilçe lere her türlü nakliye işlerinizi siz değerli müşterilerimize sunulur haftanın 7 gün 24 saati telefonlarımız açıktır bize ulaşabilirsiniz. daima saygı ile ...


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Gürçay NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.