Göztepe Nakliyat ve Depolama A.Ş


  • Göztepe Nakliyat ve Depolama A.Ş
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  190

Göztepe Nakliyat ve Depolama A.Ş

1978 yılından buyana lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz; 40 yıldır elde ettiği tecrübe ve sürdürülebilir müşteri ilişkileri ile Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama hizmetlerinde Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir kurumları arasında liderliğini korumaya devam etmektedir. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile 40 yıldır sektörde yol gösterici bir konumdayız. Ev eşyası depolaması konusunda DEPO ODA konseptini ilk defa 2004 yılında uygulamaya başlayarak yurtdışından sonra Türkiye’deki ilk modern ve kişisel eşya depolama sistemini müşterilerimizin hizmetine sunduk. İşimiz Hayatımız konseptimizle başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, tüm birimlerle ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimi çalışanımızla sağlarız.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.