Göktürk Evden Eve Nakliyat


  • Göktürk Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  135

Göktürk Evden Eve Nakliyat

firmamız:GÖKTÜRK NAKLİYAT adı altında 2000 yılında sektöre girmiştir Ticari politikamız herzaman uygun fiyat,sınırsız hizmet ve dürüstlüğle dayanmaktadır Firmamız her yıl yenilenen araç filosuyla kaliteli, güvenli ve dürüstlüğe dayalı hizmet anlayışını profösyonel kodrosuyla en uygun fiyata HİZMET VERMEKTEDİR Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyilerini suna bilmek, bütün beklentilere cevap verebilmektir.. Hedefimiz hizmetle kaliteyi herzaman ekip ruhu ile en yüksek seviyede sunmaktır....


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.