Gökay Nakliyat


  107

Gökay Nakliyat

gokay Nakliyat İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında fiyatları ve hizmetiyle büyük fark yaratıryor. Nakliyat Firması olarak şunu söylüyoruz "Biz Profesyonel Bir Firmayız." Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında saygınlığını her zaman koruyan firmamız gerek çalışanlarının kalitesi gerekse firmanın müşterilerine verdiği önem gereği işini hatasız yapmaktadır.Anahtar teslimi hizmet alıp sorunsuz bir şekilde taşınarak, en kısa süre içerisinde evinize yerleşip düzenizi kurmanızı amaçladık. Şehirler arası Evden Eve Nakliyat sistemli bir şekilde kullanılarak en uzak bölgeyi sizlere en yakın bölge haline getirdik. Araçlarımızın son model ve her türlü yol, iklim, hava şartlarına uygun olması sizlere hiç zaman kaybı yaşatmayacaktır. Ekiplerimizde: Sertifikalı Marangozlar, Elektrikçiler, paketleme ve taşıma personelleri ve tesisatçılar bulunmaktadır. Kısaca bizimle çalıştıktan sonra yukarıda saymış olduğumuz ustaların hiç birine ihtiyacınız olmayacak. Kullandığımız ambalaj malzemeleri: darbe emici niteliklere sahip olup eşyalarınızın ağırlık ve hassasiyetine göre değişmektedir. Malzemelerimiz kesinlikle hijyeniktir. Size özel tek seferlik ambalaj malzemeleri kullanıyoruz. Sorunsuz bir hizmet istiyorsanız, hiç düşünmeden bize danışın....


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Gökay NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.