Focus Evden Eve Nakliyat


  • Focus Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  76

Focus Evden Eve Nakliyat

İstanbulun önde gelen firmalarından olan Focus Nakliyat Bu başarısını önce güven, özen, ve işini benimseyerek yapmaktan gurur duyar. Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup bu güne kadar istikrarlı ve kararlı bir şekilde bu günümüzde birçok kişiye hizmet etmiştir müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir ilkesi ile şu anda araç sayımızı 10 adete çıkarmış bulunuyoruz. mitsubishi kamyonet ve kamyon, hyundai kamyonet, mercedes atego ve axor araçlarımız mevcuttur. İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Manisa, Yalova, Bolu, Bursa, Antalya, Karabük vb gibi birçok ilimize hizmet vermekteyiz. Evden eve Nakliyat, Oraganizasyon malzemesi, Fuar taşıması, Ofis Bro Taşıması gibi her sektörde taşıma anlamında hizmet vermekteyiz. Açıkçası Ne Taşıdığmızın Farkındayız "GÜVEN TAŞIYORUZ"


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Focus Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.