Fettahoglu Evden Eve Nakliyat


  • Fettahoglu Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  71

Fettahoglu Evden Eve Nakliyat

FETTAHOGLU evden eve nakliyat sektöründe kurumsal kimliği ve profesyonel yapısı ile diğerlerinden bir adım önde olmanın gururunu yaşamaktadır... Fettahoğlu Evden eve nakliyat olarak, İstanbul genelinde şehir içi nakliyat ve tüm yurtta şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, çağın gerektirdiği modernizasyon ile profesyonel bir taşıma için tüm yeterliliğe sahip olan firmamız, uzman personelleri ile kusursuz hizmet vermeye siz değerli müşterilerimizin desteği ile devam etmektedir. her geçen gün çoğalan nakliyat firmaları arasında, hizmet kalitesi ve fiyat avantajları ile belirgin bir konuma sahip olan Fettahoğlu taşımacılık, en iyi hizmet en uygun fiyat politikası ile yoluna devam etmektedir. nakliyat fiyatları yer mekan eşya durumuna göre farklılıklar gösterdiğinden net bir fiyat listesi hazırlama imkanımız bulunmamaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları veya işyeri nakliye fiyatları için müşteri hizmetlerimizle ile görüşebilir, arzu ettiğiniz takdirde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz... KAMPANYALARIMIZ BAŞLAMIŞTIR TÜM ŞEHİRİÇİ TAŞIMACILIK HİZMETLERİMİZDE EV EŞYANIZ SİGORTALIDIR TAŞIMA ÜCRETİ 3+1 Büyük Daireler için 6 Eleman (Marangoz&Tesisatçı) Büyük Araç Sorunuz 2+1 Orta Daireler için 4 Eleman (Marangoz&Tesisatçı) Orta Boy Araç Sorunuz 1+1 Küçük Daireler için 3 Eleman (Marangoz&Tesisatçı) Küçük Araç Sorunuz Kampanya Fiyatlarımız İstanbul Şehiriçi Nakliyat için Geçerlidir.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.