Eskidji Eskicii Lojistik


  • Eskidji Eskicii Lojistik
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  33

Eskidji Eskicii Lojistik

Kurumsal Eskidji, şehir için evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat yük taşımacılığında lider kuruluşlardan biridir. Evden eve nakliyat konusunda İstanbul ili başta olmak üzere Türkiye genelinde taşımacılık ve nakliye hizmetlerini 1984 yılından beri sürdürmekteyiz. Nakliyat sektöründe güvenilirliğimizi kanıtlamış olmanın yanında kalitemiz ile de gurur duyuyoruz... Eskidji, şehir için evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize; nakliye, taşımacılık, eşya depolama ve paketlemede ile en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir taşımacılığı, gümrükleme ve lojistik çözümlerinizi en sağlıklı şekilde çözmeyi vizyon edinmiş konusunda tecrübeli personelimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Eskidji Eskicii LojistikYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.