Esentur Nakliyat


  122

Esentur Nakliyat

Esentur Evden Eve Asansörlü Taşımacılık ---- 24 Yıldır Esentur 1989 yılında kurulup bu günlere gelip size daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz son model araçlarımızla ve yeni vinçli sistemle size daha hızlı bir uygulama sunuyoruz... Esentur sizin eski evinizden aldıgımız eşyaları düzenleyip toplayıp ambalaj olarak yeni yuvanıza teslim ediyoruz sizin istediginiz programla eşyalarınızı yerleştiriyoruz... Esentur Yeni sloganımızla Yola çıkıyoruz "HER ŞEY ZAMANINDA"


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Esentur NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.