Erzengin Nakliyat


  • Erzengin Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  44

Erzengin Nakliyat

1995 yılından bu yana siz sevgili müşterilerimize hizmet etmekteyiz. İşinde uzman 20 personel ve 11 çeşitli boyda araçla eşyalarınız eski adresinizden yeni adresinize kadar en kısa sürede en emniyetli şekilde ulaştırılıp teslim ve dizayn edilir. Eşyalarınızın daha güvenli taşınması için taşıma işlemi öncesi bilirkişi tespiti ile eşyalarınızın taşınmasına en uygun araç seçilir. Yükleme işlemi öncesi eşyalarınızın tüm sökme-toplama işlemi titizlikle yapılıp eşyaların tamamı kılıf, battaniye, plastik sepet, bidon gibi koruma malzemeleri ile koruma altına alınıp bu şekilde yükleme yapılır. Yeni adrese giden eşyanız tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Sevgili Müşterilerimiz; yaptığımız iş için önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Her gün daha iyiye daha güzele ulaşmak için uğraşıyoruz, bizi daha çok çalışmaya azmettiren sizlerin memnuniyetidir. Taşımak bizden, taşıtmak sizden Saygılarımızla . . .


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Erzengin NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.