Ertürkler Nakliyat-Ve Ambar Hizm


  • Ertürkler Nakliyat-Ve Ambar Hizm
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  189

Ertürkler Nakliyat-Ve Ambar Hizm

FİRMAMIZ SEHİR İÇİ SEHİRLER ARASI TAM VE PARSİYEL OLARAK HER TÜRLÜ YÜK TAŞIMACILIĞI YAPMAKTADIR. SEHİRLER ARASI HİZMETİMİZ KAYSERİ KAHRAMANMARAŞ GAZİANTEP DİYARBAKIR KİLİS HATAY ŞANLI URFA İSTİKAMETİNE YAPILMAKTADIR.İSTANBULDA FALİYETTE OLAN FİRMAMIZ 10 TEKER KAMYON VE TIR İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAKTAR İNŞAAT MALZEMELERİNİ TAŞIMA SANAYİ MALZEMELERİNİ TAŞIMA EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETLERİ VB.YÜKLERİ YERLERİNE ULAŞTIRARAK HİZMET VERMEKTEDİR.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.