Enes Nakliyat


  42

Enes Nakliyat

ENES EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMAMIZ 1986 YILINDA İSTANBUL GÜNGÖRENDE KURULDU VE HALEN AYNI YERİNDE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. SİZLERE ASLA YANLIŞ HİZMET VE YÖNLENDİRME YAPMADAN İLKEMİZİ DOĞRULUK VE DÜRÜSTLÜK ÜZERE KURDUK VE AYNEN DEVAM ETMEKTEYİZ. Taşımacılık üzere aklınıza gelen her konuda yardımcı olmaya hazırız. Şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat depolama amblajlama paketleme sadece araç kiralama, sadece personel ihtiyacınızı dahi bizden temin edebilirsiniz. Enes Nakliyat ayrıcalığını sizde keşfedin...


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Enes NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.