Emre Kasa Sanayi


  31

Emre Kasa Sanayi

POLYESTER KASA, FRİGORİFİK KASA, KAPALI SAÇ KASA, KAPALI ALÜMİNYUM KASA, KAPALI BRANDALI KASA, TONAJSIZ BRANDALI KASA, AÇIK SAÇ KASA, AÇIK ALÜMİNYUM KASA, TAMİR VE TADİLAT YAPILMAKTADIR. İHTİYACI OLAN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE YARDIMCI OLMAK İSTERİZ. www.emrekasa.com, info@emrekasa.com.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Emre Kasa SanayiYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.