Emrah Nakliyat


  44

Emrah Nakliyat

EMRAH NAKLİYAT OLARAK UZUN ZAMANDIR, SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYUYORUZ. YILLARDIR BİRİKTİRDİĞİMİZ TECRÜBE VE DENEYİMLİ PERSONELİMİZ İLE BİZE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE GÜVENEBİLİR İSTANBUL İÇİ VE TEKİRDAĞ BÖLGESİ ŞEHİRLER ARASI YÜK VE EŞYALARINIZI TİTİZLİKLE GÜVEN İÇERİSİNDE TAŞIMAKTAN MUTLULUK, GURUR VE ONUR DUYARIZ. TEL NO : 0531 597 25 05


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Emrah NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.