Elif Grup Nakliye


  • Elif Grup Nakliye
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  38

Elif Grup Nakliye

ELİF GROUP NAKLİYE & LOJİSTİK & TURİZM DİĞER ŞUBEMİZ GEBZE"DE OLUP ALİKAHYA"YA YENİ AÇILAN ŞUBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. HER TÜRLÜ ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE İŞLERİNİZ İÇİN SİZLERE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ. TAŞIMA SIRASINDA İSTER ELEMANLI İSTER ELEMANSIZ HER TÜRLÜ HİZMET VERMEKTEYİZ. AYNI ZAMANDA ARAÇ HİZMETLERİMİZ DE MEVCUTTUR. (KİRALIK&SATILIK BİNEK ARAÇLAR KAMYONET-KAMYON-TIR GÜNLÜK,HAFTALIK VE AYLIK KİRALANIR) HİZMETLERİMİZ: GÜN AŞIRI SEVKİYATLARIMIZ : AYDIN, MUĞLA, MARMARİS, BODRUM, SAMSUN, TRABZON, RİZE, SİNOP, AMASYA, ORDU GÜNLÜK SEVKİYATLARIMIZ: İSTANBUL-ANKARA, YALOVA-BURSA, BALIKESİR-MANİSA, İZMİR-ZONGULDAK, KARABÜK-BARTIN, ESKİŞEHİR-BOLU, DÜZCE-ADAPAZARI


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Elif Grup NakliyeYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.