Ekinci Nakliyat


  49

Ekinci Nakliyat

EKİNCİ NAKLİYAT siz değerli müşterimizin evini deneyimli ekip ile beraber 7/24 güvenilir titiz bir çalışma ile evinizi taşıyoruz. Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefi memnun müşteri sayımız hergün artmaktadır. Çalışma esaslarımız kullanılan veya taşınan malzemenin ambalajlama söküp takma yükleme ve indirme işlerimizi nasıl gerçekleştirdiğimizi ve bizden taşımamızı istediğiniz eşyanın her molekülüne büyük bir özen ve dikkat gösterdiğimizi göreceksiniz. Her türlü mobilya söküm kurum sarma paketleme kolileme ofis taşıma evden eve nakliye hizmeti için elimizden geleni yapmaktayız. İstanbulun her noktasından nakliye hizmeti verilir. Evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası nakliye ofis fuar askılı koli taşımacılığı hizmetini geniş araç büyük orta küçük filomuzla vermekteyiz.. EKİNCİ NAKLİYAT..


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Ekinci NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.