Egetur Evden Eve Nakliyat


  • Egetur Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  83

Egetur Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul ve İzmir ofisleri bulunan profesyonel evden eve nakliyat, ofis ve parça eşya taşıma hizmetleri sunan kurumsal bir nakliye şirketidir. 1997 yılından beri sektörde var olan ve Türkiye şartlarında ayakta duran firmamız ev ve ofis eşyalarınızı güvenli ve hızlı taşıyarak sizleri büyük yüklerden kurtarmaktadır. Özellikle İstanbul'dan Ege bölgesine hizmet veren firmamız her hafta Ege bölgesine parça ve komple eşya transferi gerçekleştirmektedir. Sizlerde evinize veya yazlığınıza eşya taşımak için kurumsal bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Egetur Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.