Ege Taş Evden Eve Naklıyat


  • Ege Taş Evden Eve Naklıyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  153

Ege Taş Evden Eve Naklıyat

Ege Taş Evden eve nakliyat firması olarak İzmir ve ilçelerinde yaşayan insanların nakliyat sorunlarına çözüm üretmek amacıyla kurulduk. Kısa sürede çok büyük işler yapan nakliyat firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir. En iyi reklamın verilen hizmetin kalitesi olduğunu düşünen firmamız, mutlu müşterilerimizin bizleri tavsiye etmesi ile bugün İzmir ilinin en önemli nakliyat firması haline geldik. Evden eve nakliyat İzmir firması olarak evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Deneyimli kadro, son teknolojik donanımlı araç ve teçhizatımızla nakliyat sorunlarına akılcı çözümler üretiyoruz. Ambalajlı, asansörlü ve sigortalı taşımacılık ilkelerini üzerinde barındıran nakliyat firmamız nakliyat konusunda size en uygun fiyat seçeneği sunar. İzmir evden eve nakliyat firması planlı programlı bir çalışma takvimi ile çalışır. Bütün hesaplarını bir plan dahilinde kurar. Nakliyat konusunda verilen sözlere sadık kalan firma, iş takvimine uyulmadığında yaşayacağınız mağduriyetin farkındadır. O yüzden hiçbir müşterisini mağdur etmemek adına çalışmalarını bir plan dahilinde gerçekleştirir. Ege Taş evden eve nakliyat firması tüm hizmetlerini birinci kalite sunar. Taşınma öncesi, taşınma sırası ve taşınmadan sonra size her konuda destek olmayı kendine görev edinmiştir. Eşyalarınızı güvenli bir biçimde istediğiniz yere uygun fiyata ışık hızında taşır. Ege Taş İzmir evden eve nakliyat firması bünyesinde eşyaların araçla taşınması için deneyimli şoför, eşyaların araca yüklenmesi ve taşınması için hamal, eşyaların sökülüp takılması için alanında uzman montaj ekibi, asansör sistemi, ekspertiz ekibi bulunur. Geniş ve deneyimli kadrosu ile İzmir ilinin nakliyat sorunlarına parmak basan firmamız bugün İzmir’in en gözde ve popüler nakliyat firması haline geldi


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.