Ege Nakliyat ve Depolama


  • Ege Nakliyat ve Depolama
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  54

Ege Nakliyat ve Depolama

Ege Nakliyat olarak biz, 1990 yılında Akaydın Nakliyat ve Lojistik ortaklığıyla İzmir İstanbul Nakliyat Firmaları ve İstanbul İzmir Nakliyat ve Şehirler arası Nakliyat olarak sektöre adım attık. Vizyonumuz Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiyle beraber globalleşmek ve kendimizi aşmaktır. Misyonumuz Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Ege Nakliyat ve DepolamaYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.