Ege Lojistik Soguk Gıda Taşımacı


  • Ege Lojistik Soguk Gıda Taşımacı
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  112

Ege Lojistik Soguk Gıda Taşımacı

EGE LOJİSTİK olarak siz degerli müşterilerimize şehir içi şehirler arası DONUK -SERİN -SOGUK veya ÇİFT REJİMLİ ve kuru yük tasımacılıgı yapmaktayız araclarımız şöförlü olup aylık günlük kiralama yapmaktayız istanbul içinde köklü firmalarla dagıtım yapmaktayız kiralama her daim avantajlıdır.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.