Efe Mobilya Naklıyat


  • Efe Mobilya Naklıyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  80

Efe Mobilya Naklıyat

15 YILLIK MOBİLYA MONTAJ TECRUBESİYLE BÜTÜN PERSONELİ BELLONA İSTİKBAL DOGTAŞ KİLİM ANKARA STELER İNEGOL MOBİLYALARININ TAŞINMA PAKETLEME MONTAG HZMETLERİNDE TAM YETKİLİ SERVİS TARAFINDAN YAPILIR AYRICA MOBİL ASANSÖR NAKLİYE HİZMETİYLEDE ÜRÜNLERİNİZ ZARAR GÖRMEDEN TAŞINIR .BRO BANKA VE OFİS EVEDEN EVE TAŞIMACILIGINDA İDDALIYIZ AYRICA MOBİLYA MAZAMIZDADA BÜTİK ÜRÜNLERİ ÇOK UGUN FİYATA ALABİLİRSİNİZ ASANSÖR KRAMA HİZMETİDE VERİLİRSAYGILARIMIZLA..........


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Efe Mobilya NaklıyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.