Dutkun Nakliyat


  48

Dutkun Nakliyat

Uzman kadromuzla kaliteli,hızlı ve güler yüzlü çalışanlarımızla taşıma hizmeti sunmaktayız. Ambar-Nakliyat Şehirler Arası Komle Yük taşıma Parça,Parsiyel,Tekstil Taşımacılık,Büro,Ofis,Fuar,Fabrika,araç taşıma,Evden Eve taşıma ve Şehirler Arası Nakliye’de İhtiyaca göre Araç temini Her nevi Araç temin edilir. Bizim için önemli olan verdiğimiz hizmet sonucunda müşterilerimizin gösterdiği memnuniyettir.Bu nedenle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Dutkun NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.