Duru Nakliyat Hizmetleri


  • Duru Nakliyat Hizmetleri
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  124

Duru Nakliyat Hizmetleri

Duru Nakliyat Hizmetleri,yarım asırdır evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir.Türkiye'nin öncü ve köklü ev ve ofis nakliye şirketlerinden biridir. Duru Nakliyat Hizmetleri hizmetinin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.Çalışanlarımızın yeteneklerinden ve gücünden azami fayda sağlamak;verimliliklerini artırmak,gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliğinin ön planda olduğu bir çalışma ortamı yaratmak kuşaklar boyu Duru Nakliyat Hizmetleri devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Duru Nakliyat Hizmetleri geleceğini,üstünlükler sağlayacak şekilde planlarken,hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak üzere gerekli yatırımları da gerçekleştirmektedir.Evden eve.ofisten ofise taşınma işinde hizmetin kalite çıtasını yükseltmek için araç filosu,ev ve ofis nakliyat hizmeti için gerekli üst teknolojiyi yakalamk için,müşteri ihtiyaçları ve zamanın gerekliliklerine göre sürekli yenilenir. Duru Nakliyat Hizmetleri aynı zamanda mobilya taşıma sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir.Aynı zamanda hertürlü taşıma hizmetlerinde müşterilerimize yardımcı olmayı kendimize ilke edinmiş olan şirketimiz siz müşterilerimizle gün geçtikçe büyümektedir. Hizmet politikası: Duru Nakliyat Hizmetleri'nin sektördeki yerini ve önemini,büyük ölçüde müşterilerine verdiği güven sağlamlaştırmıştır.Bu güven ise ancak standartları belli bir düzeyin üstündeki firmaların verecekleri nitelikli hizmet ile sağlanabilir. Duru Nakliyat Hizmetleri,sunduğu hizmeti baştan hata yapmayacak şekilde yeniden yapılandırmştır. - Ev ve Ofis nakliyeciliğinde her anlamda bir adım önde olan -Hizmetlerin müşteriyi memnun edecek kadar kusursuz işlemesini sağlayan -Sorumluluk sergileyen; -Uluslararası standartlarını sürekli yükselten, -Yeniliğe açık ve ekip çalışmasına özen gösteren bir firma yapısına sahiptir. Misyonumuz Ev ve Ofis nakliyat sektöründe yenilikler kazandırmak ve takip edilen olmak.Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmamızı sağlayan kalite standartlarımız her zaman bir adım da


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Duru Nakliyat HizmetleriYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.