Durmaz Bursa Evden Eve Nakliyat


  • Durmaz Bursa Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • / / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  94

Durmaz Bursa Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık çok ciddi bir iştir.Bursa'da bu işi hakkıyla yapan eşyalarınızın değerine göre 100 bin liraya kadar özel şirket sigortası yapan tek markayız.Bursa'nın Nilüfer,Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinin hepsinde şubelerimiz bulunmaktadır. Marangozlu,elektrik teknisyenli eğitimli uzman personellerimiz sayesinde evinizin mobilyalarını eşyalarını en kısa sürede söküp demonte ediyoruz.İthal sağlıklı paketleme ürünlerimiz sayesinde eşyalarınızı paketleyip asansörlü taşıma sistemlerimizle en kısa sürede kapalı kasa araçlarımıza yüklüyoruz ve yeni evinize götürüyoruz. Tüm bu işlemleri seri bir şekilde yapıyoruz ve en ufak bir hasar da aynı gün şirket politikamız gereği zararlarınızı karşılıyoruz. Bursa'nın en kaliteli & elit evden eve taşımacılık firması olan Durmaz Nakliyat 1976'dan beri evinizi taşıyor...


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.