Duldul Nakliyat


  49

Duldul Nakliyat

Nakliye işine 1980' li yıllarında Trabzon ili of ilçesinde eski bmc leyland kamyon başlayan bir mazimiz bulunmaktadır . O zamanlar çay fabrikalarına çay taşımakla başlayan nakliyat işlerimiz o günlerden beri devam etmekte olan (Düldül Nakliyat) Çağımızın Gerektirdiği teknoloji araçlarını Firmanın bünyesinde bulundurmuştur.1996 Yılında Firmasının merkezini İstanbul alan Düldül nakliyat Çağımızın gereksimi olan taşımacılıkta Kullandığımız araçlarımızın taşınacağı büyklüğe göre araçlarımızı firma bünyesine bulundurmuştur. Ev taşımacılığı ofis tekstil askılı koli taşımacılığı evden eve nakliyat olarak devam etmektedir. Firma Yetkilisi olan (Mehmet Aksoy) kimdir? 10,06.1977 Trabzon of doğumlu ilk okulu köydeki okulda tamamlamış ortaokul ve liseyi trabzon imam hatip lisesinde bitirmiş 1996 yılından beri istanbulda ticaretle uğraşan evli 3 çocuk babası bir kişidir. Yaptığımız işte komple ekibimiz var hatta aynı anda 3-4 ekip çıkarabiliyoruz. yani bir müşteri evini taşıtacağı zaman müşterinin isteğine göre isterse full olarak taşıyoruz. nedir bu full müşteri hiç birt şeye karışmıyor bardağına tabağına varana kadar biz topluyoruz beyaz eşye ve mobilyalarını koltuklarını yataklarını ambalajlıyoruz. avizelerini stor perdelerini yatak odasındaki dolaplarını söküyoruz taşınacak olan yere getirip aynı şekilde takıyoruz. yada müşteri küçük eşyalarını topluyor gerisini biz yapıyoruz veya müşteri sadece araç istiyor bizde araç yolluyoruz kendileri yükleyip boşaltıyor veya sadece ekip istiyor sadece ekip yolluyoruz. müşteri neyi isterse onu yapıyoruz tabi ücretleri farklı farklı oluyor. eşyayı taşımadan önce fiyat verebilmek için müşterinin eşyasını önceden muhakkak gidip bakıyoruz expertiz edip net fiyat lar veriyoruz. expertiz ücreti almıyoruz . eğer anlaşırsak taşıma işlemini yapıyoruz. expertiz yaparken kullanacağımız ekip ve ekipmanları müşteriye anlatıyoruz yapacağımız iş ile ilgili tetaylı bilgi veriyoruz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Duldul NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.